Ara
KATEGORİLER
  Menu Kapat

  Trust 22656 Mantis GXT 232 Streaming Mikrofon

  Marka: Trust
  199,00 ₺
  i h

  Trust 22656 Mantis GXT 232 Streaming Mikrofon


  Yüksek Uyumluluk

  Bütün masaüstü ve dizüstü bilgisayarlarda kullanılmak için uygun bir tasarıma sahip olan mikrofon, kolay bir USB bağlantısına sahiptir. Bütün işletim sistemlerine uyumlu olan bir yazılıma sahip olan mikrofonun kurulumu için herhangi bir kurulum dosyasına ya da yazılıma ihtiyaç duyulmaz. Tak çalıştır özelliğe sahip olan mikrofon, kaynak cihazlarla bağlantı kurulduğu an çalışmaya başlar.


  Temiz Ses

  Yüksek ses toplama özelliğine sahip olan mikrofon ile daha temiz bir ses akışı sağlanır. Kaliteli ses sunan mikrofon, sinema ve stüdyo düzeyinde bir akışa sahiptir. Yayın, podcast, vlog ve seslendirme için kullanılan ürün, çok amaçlıdır.


  Tripod Kullanımı

  Bir tripod ile kullanılmaya uygun olan mikrofon, rahat bir kullanım özelliği sunar. Elde taşımayı gerektirmeyen ürün, hareket kabiliyetini kısıtlamaz.  Uzun Bağlantı Kablosu

  1,5 metrelik uzun bir bağlantı kablosuna sahip olan mikrofon, ses kaynağından uzak yerlerde de rahat bir şekilde kullanılmaya uygun bir yapıdadır.


  Pop Filtresi Desteği

  Shockmount, pop filtresi ve tripod standı ile birlikte satışa sunulan mikrofon sistemi, parazit ve cızırtıyı engelleyen bir pop filtresine sahiptir. Mikrofonun filtresi, stüdyo kalitesinde bir kayıt olanağı sunar.


  Dayanıklı Yapı

  Kaliteli malzemeler kullanılarak geliştirilmiş olan mikrofon sistemi, uzun süreli bir kullanım ömrü sunar. Sağlam bir bağlantı kablosuna sahip olan mikrofon, sıkışmaya ya da kopmaya karşı dayanıklı bir yapıya sahiptir. Mikrofon sistemi, uzun saatler boyunca kayıt alınmasına olanak verir.

  0.0 0
  Kendi yorumunuzu yazınız. Close
  • Üzgünüz ! Sadece kayıtlı üyelerimiz yorum yazabilir.
  *
  *
  • Kötü
  • Mükemmel
  *
  *
  *