Ara
KATEGORİLER
  Menu Kapat

  Sony WI-C200 Mikrofonlu Bluetooth 5.0 Kulak İçi Kulaklık

  Marka: Sony
  699,00 ₺
  549,00 ₺
  i h

  Sony WI-C200 Mikrofonlu Bluetooth 5.0 Kulak İçi Kulaklık


  Üstün Performans

  Oldukça kusursuz bir deneyim sunan kulak içi kulaklık sayesinde sizde sıra dışı bir deneyim sahibi olabilir ve ayrıcalıklardan avantajlı bir biçimde yararlanabilirsiniz. Kalitesi ile adından sıkça söz ettiren kulak içi kulaklık kullanıcılarından tam puan alır.


  Harikalar Yaratır

  Daima en mükemmel deneyimi sunmak adına tasarlanan üstün performans yapısı sizi asla yarı yolda bırakmaz. Benzersiz kalitesi ile size en yüksek ses düzeyini hiçbir ses sorunu yaşatmadan iletir ve ayrıcalığı yaşatır.


  Yenilikçi Kullanım

  Üst düzey performansı ile sizi asla yarı yolda bırakmayan bağlantı biçimlerini dilediğiniz gibi deneyimleyebilir ve harika işler çıkarabilirsiniz. İster müzik dinlerken isterseniz video izlerken en gerçekçi sesleri algılarsınız.  Kusursuz Ses

  Sınıfının en ayrıcalıklı deneyimini sunan yumuşak kulak içi dolgusu ile tüm gün rahatça hareket edebilir ve zahmetsiz bir performansı benimseyebilirsiniz. Oldukça konfor yaratan kusursuz ses düzeyi ile ideal kullanım tarzına sahip olabilirsiniz.


  Benzersiz Yapı

  Avantaj sunan performans donanım ürünü ile daima en iyi ve en doğru seçimi yapmak size sıra dışı bir konfor sağlar. Kusursuz yapısı ile daima en kaliteli sesleri herhangi bir sorun algılamadan mükemmel bir biçimde dinleyebilirsiniz.


  Mikrofon Desteği

  Profesyonel bir hizmet sağlayarak sınıfındaki en güçlü donanım harikası olarak bilinen kulak içi kulaklık ile benzersiz bir kullanımı dayanıklı ömrü ve mikrofon desteğiyle çok daha uzun seneler kullanabilirsiniz.

  0.0 0
  Kendi yorumunuzu yazınız. Close
  • Üzgünüz ! Sadece kayıtlı üyelerimiz yorum yazabilir.
  *
  *
  • Kötü
  • Mükemmel
  *
  *
  *