Ara
KATEGORİLER
  Menu Kapat

  Lenovo 400 GY50R91293 Kablosuz Optik Mouse

  109,00 ₺
  89,00 ₺
  i h

  Lenovo 400 GY50R91293 Kablosuz Optik Mouse


  Kablosuz ve Özgür Kullanım

  Kablosuz şekilde kullanılan bu mouse size özgürlük sunacaktır. Mouse’ unuzu bağladığınız cihaz sizden uzakta olsa bile bu mouse yardımıyla ona dilediğiniz komutu verebileceksiniz. Sunum yapmak gibi hareket halinde olmanız gereken işlerde size çok yardımcı olacak bir özelliktir. Sunum yaparken dilediğiniz yere giderek aktif bir sunum gerçekleştirebilirsiniz mouse’ unuz bu duruma engel olmayacaktır.


  Her İki El ile Kullanılabilir

  Hem sağlaklar hem de solaklar rahat bir şekilde kullanabilir. Ergonomik olarak tasarlanmış ve üretilmiş olan bu mouse sağ ve sol elin yapılarına uygundur. Eliniz mouse’ u tam olarak kavrayacak ve etkili kullanım sağlayacaktır.


  Uzun Pil Ömrü

  Kablosuz şekilde kullanılan bu mouse pil ile çalışmaktadır. Bu pil uzun süre kullanım imkânı sunar. Aktif olarak kullandığınızda bile 12 aya kadar dayanacaktır.  Sade Tasarım Yüksek Uyum

  Siyah renkteki mouse sade bir tasarıma sahip olduğu için bulunduğu ortama ve bağlı olduğu cihazlara hemen uyum sağlayacaktır. Minimal yapısı ve kablosuz özellikte olması sayesinde masanızda yer kaplamayacak size geniş bir alan sunacaktır.


  Hafif Yapılı

  65 gram ağırlığa sahip olduğu için onu her zaman yanınızda taşıyabilirsiniz. İsterseniz cebinizde isterseniz çantanızda taşıyarak her zaman yanınızda olmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca hafif yapıda olması daha hızlı hareket etmesini sağlayarak işlemlerinizi hızlandıracaktır.


  Uzun Süre Kullanabilirsiniz

  Dayanıklı yapıya sahip olan mouse sağ ve sol butonlar için 8 milyon kez tıklama imkanı sunuyor.

  0.0 0
  Kendi yorumunuzu yazınız. Close
  • Üzgünüz ! Sadece kayıtlı üyelerimiz yorum yazabilir.
  *
  *
  • Kötü
  • Mükemmel
  *
  *
  *