Ara
KATEGORİLER
  Menu Kapat

  Üzgünüz - Bu ürünün satışı kapatılmıştır.

  Kumtel LX-7115 Tek Gözlü Elektrikli Metal Yüzeyli Ocak

  Marka: Kumtel
  199,00 ₺
  149,00 ₺
  i h

  Ürün Detayları

  Kumtel LX-7115 Tek Gözlü Elektrikli Metal Yüzeyli Ocak


  Otomatik Ateşleme

  Düğmeden ateşleme özelliği sayesinde Kumtel LX-7115 Tek Gözlü Ocak oldukça güvenli bir ateşlenebilir. Herhangi bir dış ateşe gerek duymadan direkt düğmeyi dilediğiniz sıcaklığa getirmeniz yeterlidir.


  Işıklı Gösterge

  Üzerinde bulunan ışıklı göstergeleri sayesinde Kumtel LX-7115 Tek Gözlü Ocak oldukça akıllı ve anlaşılır bir şekilde kullanılabilir. Bu sayede ocağın çalışıp çalışmadığını uzaktan bakarak rahatlıkla anlayabilirsiniz.


  Kolay Temizlenebilir

  Yalnızca nemli bez ile kolayca silinerek temizlenen Kumtel LX-7115 Tek Gözlü Ocak oldukça zahmetsiz bir seçenektir. Metal yüzeyi üzerinde kalan yemek artıklarından kurtulmanız son derece kolay ve zahmetsizdir.  Dayanıklı Yüzey

  Metal yüzeyi sayesinde Kumtel LX-7115 Tek Gözlü Ocak oldukça dayanıklı bir tasarıma sahiptir. Bu sayede yüksek ateşe karşı oldukça uzun süre sağlam kalır. Böylece daha uzun ömürlü kullanım yapabilirsiniz. Aynı zamanda aşınmalara karşı da koruma sağlar.


  Kompakt Tasarım

  Oldukça küçük boyutu sayesinde Kumtel LX-7115 Tek Gözlü Ocağı son derece rahat bir şekilde tezgahınızda konumlandırabilirsiniz. Özellikle küçük ve dar alanlar için ideal bir seçenektir. Küçük olmasının yanı sıra yüksek performanslıdır.


  Garanti Süresi

  Kumtel LX-7115 Tek Gözlü Ocak 12 aylık garanti süresine sahiptir. Bu sayede kullanım esnasında size güvence sağlayarak daha uzun ömürlü kullanım yapmanızı sağlar. Aynı zamanda daha zahmetsiz ve hesaplı bir seçenektir.

  Teknik Özellikler

  • Yakıt Türü

   Elektrik

  • Ocak Göz Sayısı

   1

  • Model

   LX-7115

  • Marka

   Kumtel

  0.0 0
  Kendi yorumunuzu yazınız. Close
  • Üzgünüz ! Sadece kayıtlı üyelerimiz yorum yazabilir.
  *
  *
  • Kötü
  • Mükemmel
  *
  *
  *