Ara
KATEGORİLER
  Menu Kapat

  Kiwi KK-3323 1800 ML Cam Işıklı Su Isıtıcı Kettle

  Marka: Kiwi
  145,00 ₺
  i h
  MenşeiTürkiye
  KutuVar, Açılmamış
  DurumSıfır
  Garanti Tipiİthalatçı Garantili
  Garanti Süresi18 - 24 Ay
  GarantiVar, Başlamamış

  Kiwi KK-3323 1800 ML Cam Işıklı Su Isıtıcı Kettle


  Hızlı Isınma Özelliği

  2400 W güçle çalışan su ısıtıcısı suyunuzun hızlı şekilde kaynamasını sağlıyor. Sıcak suyu kullanmak için beklemenize gerek kalmadan zamandan ve enerjiden tasarruf edebilirsiniz.


  Geniş Su Haznesi

  1,8 litrelik hacme sahip olan su ısıtıcısı geniş iç haznesi sayesinde tek seferde neredeyse 2 litre su ısıtma imkânı tanıyor. Böylece işlerinizi hızlıca halledebilir, tekrar tekrar su ısıtmaya ihtiyaç duymazsınız.


  Paslanmaz Çelik Hazne

  Paslanmaz çelik iç hazneye sahip olan su ısıtıcısı sayesinde sağlıklı kullanım olanağınız oluyor. Kullanım ömrünün uzamasını sağlayan paslanmaz çelik taban, su ısıtıcısının rezistansının ömrünü de uzatıyor.  Kireç Önleyici Teknoloji

  Cam hazneli su ısıtıcılarını kullanmanın en zor yanı içini direk olarak görüyor olmaktır. Su ısıtıcıları genel olarak kireç biriktirir ve bir süre sonra su ısıtıcısının iç tamamen kireç tutar. Kireç karşıtı teknoloji ile üretilen su ısıtıcısı ile makineniz diğerlerine göre daha geç kireçlenir.


  Susuz Çalışmama Özelliği

  Su ısıtıcıları boş çalıştırıldığı zaman ısıtıcı rezistansları zarar görür ve makine tekrar çalışmayabilir. İçinde su olmadan çalışmama özelliğine sahip olan su ısıtıcısı hem küçük ev kazalarının önüne geçiyor hem de su ısıtıcısının kullanım ömrünü uzatıyor.


  Gösterge Lambası

  Işıklı gösterme lambasına sahip olan su ısıtıcısının açık olup olmadığını kolayca anlayabilirsiniz. Su ısıtıcısının sağladığı bu kullanım kolaylığı ile herhangi bir güvenlik sorunu da yaşamazsınız.

  0.0 0
  Kendi yorumunuzu yazınız. Close
  • Üzgünüz ! Sadece kayıtlı üyelerimiz yorum yazabilir.
  *
  *
  • Kötü
  • Mükemmel
  *
  *
  *