Ara
KATEGORİLER
  Menu Kapat

  HP 5AR83B DeskJet 2710 Wifi Mürekkep Püskürtmeli Çok Fonksiyonlu Yazıcı

  Marka: HP
  799,00 ₺
  549,00 ₺
  i h
  Wi-FiVar
  Kartuş/Toner TipiMürekkep Paketi
  RenkBeyaz
  TarayıcıVar
  ModelBulamadım
  Baskı TekniğiMürekkepli
  Baskı TürüRenkli
  DurumSıfır
  MarkaHP
  Cihaz İşlevleriYazıcı

  Ürün Detayları

  HP 5AR83B DeskJet 2710 Wifi Mürekkep Püskürtmeli Çok Fonksiyonlu Yazıcı


  WiFi Desteği İle Kusursuz Kullanım

  İnternet bağlantısının varlığı, ürünün kullanımı sırasında büyük kolaylık sağlamaktadır. Bu sayede kullanım sırasında herhangi bir cihazdan çıktı gönderilmesine gerek kalmadan, bağımsız olarak kendi çıktılarınızı alabilirsiniz. Aynı zamanda ortak ağlardan istediğiniz akıllı cihazla bağlantı kurabilirsiniz. Böylece akıllı cep telefonları aracılığıyla bile çıktı gönderebilirsiniz.


  Tarayıcı Fonksiyonu

  Tarayıcı olarak kullanılabilir olan bu ürün, bu sayede birden fazla cihaz ile yapılabilecek işi tek başına yapar. Ekonomik bir kullanım imkanı sunar. Aynı zamanda yüksek kalite ve çözünürlükte tarayıcı avantajı, kullanım sırasında ofis işlerinde rahatlık sunar. .


  Kısıtlı Yer İşgali

  Ürün, kapladığı alan bakımından oldukça ergonomiktir. Birden fazla işlevi bünyesinde barındıran bu ürün, işlevlerinin tam aksine oldukça düşük yer kaplama oranına sahiptir. Böylece bilgisayarın kasasının üzerinde bulundurulabilir, masanızın üzerinde fazla yer kaplamaz.  Ofis ve Okullar İçin Uygun

  Çıktı alımının yoğun olduğu iki alan olan ofis ve okullarda, bu ürünün kullanımı uygundur. İşlev sorunu yaşamayacağınız için masrafsız olan bu ürün, performansı açısından da tercih edilmektedir.


  Daha Uzun Toner Ömrü

  Ürünün sahip olduğu toner ömrü, diğer yazıcılar kıyasla 2 kat daha fazladır. Bunda püskürtmeli olmasının da katkısı vardır.


  Ekonomik Kullanım Avantajı

  Bu ürün ile hem kağıttan, hem elektrikten tasarruf edebilirsiniz. Dar kağıt tepsisi sayesinde ürün, kağıt sıkışması gibi bir soruna neden olmaz.

  Teknik Özellikler

  • Toplam Kağıt Girşi

   60 Sayfa

  • Wi-Fi Desteği

   Var

  • Siyah Beyaz Baskı Hızı

   7.5 SF/DK

  • Yazıcı Çözünürlüğü

   1200 x 1200

  • Ağırlık

   3400 G

  0.0 0
  Kendi yorumunuzu yazınız. Close
  • Üzgünüz ! Sadece kayıtlı üyelerimiz yorum yazabilir.
  *
  *
  • Kötü
  • Mükemmel
  *
  *
  *