Ara
KATEGORİLER
  Menu Kapat

  Bood Nuo Gaming Bundle Kablolu RGB Klavye Mouse Set + Kulak Üstü Kulaklık

  899,00 ₺
  699,00 ₺
  i h

  Bood Nuo Gaming Bundle Kablolu RGB Klavye Mouse Set + Kulak Üstü Kulaklık


  Oyun Severlere Uygun

  Bilgisayar oyunu oynamayı seven ve bunun için nitelikli bir istasyon inşa etmek isteyen kişiler içindir. Çok rahat bir şekilde sisteme adapte edilebilir. Bood Nua oyuncu seti sayesinde çok rahat bir şekilde kendinizi oyunlara verebilirsiniz.


  Performansı Destekleyen Sistem

  Oyun sırasında kendinizi güçlü hissetmenizi sağlayabilir. Çeşitli komutları rahatlıkla verebilirsiniz. Böylece pratik bir şekilde çeşitli başarılar elde edersiniz. Rahatlıkla basılan tuşlar ve ışıklı sistem sayesinde karanlıkta da oyun oynamaya devam edersiniz.


  Işıksız Ortamdan Korkmayın

  Bazı kişiler geceleri oyun oynamayı daha çok sever. Böylesi bir beklentisi olan kişilerin ihtiyaç duyduğu donanımlar genellikle aydınlatmalı olur. Böylece çok rahat bir şekilde tuşları görebilirsiniz.  Kaymayan Malzeme Kullanıldı

  Mouse imal edilirken kullanılan malzeme mat bir yüzeye sahiptir. Bu sayede elinizden kayma ihtimali çok düşüktür. Bood Nuo oyuncu seti geniş bir kitleye hitap eder. Kapsamlı bir hizmet sunmak için geliştirilmiştir. Bu sayede uzun süre kullanılabilir.


  Net Ses Performansı

  Kulaklık sayesinde kendinizi dış dünyadan izole edebilirsiniz. Böylece oyunlara odaklanmanız çok daha pratik bir hal alır. Berrak bir şekilde sesleri duyacağınız için oyuna odaklanmak çok kolay olacaktır.


  Kolayca Bağlanan Sistem

  Bilgisayara takılması için sadece birkaç saniye harcamanız yeterlidir. Böylece çok rahat bir şekilde oyun dünyasına dalabilirsiniz.

  0.0 0
  Kendi yorumunuzu yazınız. Close
  • Üzgünüz ! Sadece kayıtlı üyelerimiz yorum yazabilir.
  *
  *
  • Kötü
  • Mükemmel
  *
  *
  *